stardollkowe nowinki
wtorek, 8 czerwca 2010
Bikini
Hmm... weszło nowe hb tym razem kostium, idealny do opalania na plaży. Ja kupię bo zbieram hb a wy ?
To dobra cena czy droga jak dla was ?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz