wtorek, 8 czerwca 2010

Bikini

Hmm... weszło nowe hb tym razem kostium, idealny do opalania na plaży. Ja kupię bo zbieram hb a wy ?
To dobra cena czy droga jak dla was ?

Brak komentarzy: