
(można kliknąć żeby powiększyć)
Przeprasza właśnie siedzę na kompie i brat mi mówi że jest nowy sklep a ja się pytam skąd wie powiedział że widział u kogoś na blogu i kazał mi dodać! Sorry ja nie chce pisać tego co na innych blogach jak tak to Knypsiu załóż sobie oddzielny blog jak chcesz tak pisać!Jak coś to naprawdę jest nowy sklep i nazywa się Just Cavalli
Stardoll szaleje coraz więcej sklepów
EDIT:TYLKO PRZEZ MIESIĄC
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz