piątek, 11 czerwca 2010

Dwa naraz

Pierwszy konkurs polega na zaprojektowaniu jednego z wnętrz Penthouse i do wygrania jest 30sd! (zdjęcia proszę wysyłać w zgłaszaniu się)
Kama żebyś wygrała 30sd musi wsiąść udział chociaż jeszcze jedna osoba
Drugi na zaproszeniu jak największej ilości osób do obserwujących na bloga
pod tą notką proszę pisać np. zgłaszam się do konkursu drugiego mój nick na stardoll to kasablanka, będę robić oddzielne posty dla nowych obserwujących którzy zapisali się do bloga przez jedną z osób biorących w konkursie
WYGRANA 50sd

8 komentarzy:

Kama_120 pisze...

zgłaszam się i do pierwszego i do drugiego.

kaczmysz pisze...

ok to wyślij link jak zaprojektujesz jedno z penthouse wolałabym jak by był to balkon

MissNicol_2009 pisze...

ja sie zglaszam do drugiego bo nie mam penthouse :(

anka271

Kama_120 pisze...

http://przebojowa-zaba.blogspot.com/2010/06/na-konkurs.html

apartament .

Anonimowy pisze...

ja sie zgłaszam do drugiego

Mój nick na stardoll to - Jasmina2987

Unknown pisze...

do pierwszego się zgłaszam


http://pl.tinypic.com/view.php?pic=14wvvr&s=6

Anonimowy pisze...

O super. Już druga osoba. Ocenisz prace ?


Kama_120

O mnie pisze...

Jasmina2987 mnie ona zaprosiła !