Kama żebyś wygrała 30sd musi wsiąść udział chociaż jeszcze jedna osoba
Drugi na zaproszeniu jak największej ilości osób do obserwujących na bloga
pod tą notką proszę pisać np. zgłaszam się do konkursu drugiego mój nick na stardoll to kasablanka, będę robić oddzielne posty dla nowych obserwujących którzy zapisali się do bloga przez jedną z osób biorących w konkursie
WYGRANA 50sd
8 komentarzy:
zgłaszam się i do pierwszego i do drugiego.
ok to wyślij link jak zaprojektujesz jedno z penthouse wolałabym jak by był to balkon
ja sie zglaszam do drugiego bo nie mam penthouse :(
anka271
http://przebojowa-zaba.blogspot.com/2010/06/na-konkurs.html
apartament .
ja sie zgłaszam do drugiego
Mój nick na stardoll to - Jasmina2987
do pierwszego się zgłaszam
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=14wvvr&s=6
O super. Już druga osoba. Ocenisz prace ?
Kama_120
Jasmina2987 mnie ona zaprosiła !
Prześlij komentarz