stardollkowe nowinki
czwartek, 10 czerwca 2010
Jak by ktoś chciał
Pomyślałam żeby założyć nowe gg dla osób z bloga które chciałyby ze mną porozmawiać się zwierzyć! Służę też pomocą na stardoll
24127990 Chętnie z wami pogadam piszcie choćby teraz
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz