wtorek, 15 czerwca 2010

Kolejny konkursik

Przed chwilą zrobiłam dla was nowy konkurs za każdą poprawną odpowiedź można wygrać 5sd (W sumie 30sd)
(Wyniki ogłoszę jutro o 2o)
EDIT:TO TRZEBA ZGADYWAĆ CO JA TAM BYM WPISAŁA

5 komentarzy:

Paula pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
MissNicol_2009 pisze...

1. rodzine ?
2.stardoll ?
3.co będe dzisiaj lub jutro robić ?
4.być sławną , dostać pasek na świadectwie na koniec roku szkolnego ?
5.w swoim rodzinnym mieście/miasteczku/wśi
6.możliwość świetnej zabawy :) poznawania tajników mody

anka271

Paula pisze...

aha no hm dlatego przez to jest trudniejszy ;)
1.rodzinę,swoich czworonożnych przyjaciół
2.taniec
3. Żeby przetrwać do wakacji w szkole i w ogóle ?
4. być sławną tancerką,aby ten blog był najpopularniejszym, zostać cover girl
5.w pięknym miejscu
6.sklepy,twoja medoll,ludzie(znajomi)darmówki,wyprzedaże,konkursy
bella1503

Anonimowy pisze...

1.swoje zwierzę, przyjaciół
2.stardoll, modę, tanczyć
3.o wielkim domu, wspaniałych wakacjach
4.mieszkać za granicą, być piosenkarką lub tancerką
5. zagranicą, w ciepłym kraju lub w anglii
6.moda, meblowanie, ubieranie medoll

Kama_120

Anonimowy pisze...

1.rodzinę , stardoll , bloga , i zwierzęta ;p
2.Spotykać się z przyjaciółką , grać na stardoll , pisać na bloogu ,
3.Co dostane na koniec roku ;p ,
4.dostać czerwony pasek na koniec roku , rozsławić blooga , być covegirl , mieć 3000 st ;p
5. w miejscu gdzie mogła bym podziwiać przyrodę ,w słonecznym miejscu
6.ubrania w starplazie , możliwość bycia cg , nowe fryzury


Jasmina2987