Ogłaszam konkurs na najlepszy projekt star design
Zasady
1.Uczestnik Zgłasza się pisząc komentarz na blogu
2.Uczestnik jest w obserwatorach
3.Uczestnik musi być Superstar
4.Uczestnik robi projekt męski który kosztuje 8sd
5.Uczestnik projekt przesyła mi GG ( Pisze mi w prywatnej swój Nr GG)
6.Projekt musi być zrobiony przez niego np.Projekt knypsiu
Zgłoszenia przyjmuje do soboty 26.06.2010
Finał konkursowy 20.07.2010
Nagrody
1 Miejsce 35stardolrów
2.Miejsce dwa prezent za 5 (za 5 jeden)+9sd za bluzkę
3.Miejsce jeden prezent za 5 +9sd za bluzkę
Zgłoszenia do konta knypsiu
1 komentarz:
Zgłaszam się xD Ciekawe jak liczna będzie konkurencja :P
cleopatria11
Prześlij komentarz