niedziela, 6 czerwca 2010

Limited Edicions (LE)

Myślę że w poniedziałek do starplazy ok. godziny 15 trafi nowa kolekcja LE. Ja nie mogę się już doczekać a wy? Mam nadzieje że ubrania których dodaje zdjęcia będą tanie bo chciałabym je kupić. JAK WAM SIĘ PODOBA?

Brak komentarzy: