stardollkowe nowinki
niedziela, 6 czerwca 2010
Limited Edicions (LE)
Myślę że w poniedziałek do starplazy ok. godziny 15 trafi nowa kolekcja LE. Ja nie mogę się już doczekać a wy? Mam nadzieje że ubrania których dodaje zdjęcia będą tanie bo chciałabym je kupić.
JAK WAM SIĘ PODOBA?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz