poniedziałek, 7 czerwca 2010

Można sprzedawać LE i Antodite

Hejo dziś jak szukałam jakiś hb na wystaw w starbazar zauważyłam że można sprzedawać nie które ubrania z takich sklepów jak LE i Antodite. Ja się ciesze bo uda mi się zarobić, no ale z drugiej strony kto kupi jak niedługo wejdzie (cała) nowa LE. A o to mój starbazar jak by ktoś chciał kupić to proszę zaproponować ubranie i cenę za jaką by je kupił.

Brak komentarzy: