Hejo dziś jak szukałam jakiś hb na wystaw w starbazar zauważyłam że można sprzedawać nie które ubrania z takich sklepów jak LE i Antodite.
Ja się ciesze bo uda mi się zarobić, no ale z drugiej strony kto kupi jak niedługo wejdzie (cała) nowa LE.
A o to mój starbazar jak by ktoś chciał kupić to proszę zaproponować ubranie i cenę za jaką by je kupił.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz