stardollkowe nowinki
niedziela, 20 czerwca 2010
Naszyjnik
Do starplazy weszło dziś kolejne Hb jest to naszyjnik i kosztuje 6sd!
Jak widać na rysunku złożony jest z trzech części ciastka herbaty i serduszka
Fajnie ale czy wydacie na to 6sd?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz