niedziela, 20 czerwca 2010

Naszyjnik

Do starplazy weszło dziś kolejne Hb jest to naszyjnik i kosztuje 6sd!
Jak widać na rysunku złożony jest z trzech części ciastka herbaty i serduszka
Fajnie ale czy wydacie na to 6sd?

Brak komentarzy: