piątek, 18 czerwca 2010

ODWOŁUJE

Odwołuje konkurs z tymi gwiazdami itp. ale w zamian mam nowy konkurs! Trzeba przerobić moją medoll i wysłać linka do strony gdzie jest to przerobione! Przyjmuję pracę tylko zrobione z mojego makijażu którego posiadam!

3 komentarze:

Kama_120 pisze...

zgłąszam się

kaczmysz pisze...

no fajnie to wyślij linka z moją metamorfozą

lapetitefille07 pisze...

Zgłaszam się. Przyślę ci screena na gadu z metamorfozą.