Chciałabym was przeprosić drodzy obserwatorzy bloga że trochę was zaniedbałam. Wiem że w sobotę i niedziele nie było nowych notek ani konkursów, ale naukę do końca roku muszę pozostawić na pierwszym miejscu! Przepraszam, postaram pisać się częściej
PS. Kiedy wyjeżdżacie na wakacje?
23Lipca do Cataloni, dzielnica w hiszpanii
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz