stardollkowe nowinki
czwartek, 10 czerwca 2010
Sprzedasz LE
Jakby ktoś miał troszkę stardollarów do wydania i chciałby za nie kupić LE to zapraszam do mnie do starbazaru na kupno LE!
Zbieram na Penthouse
MÓJ STARBAZAR
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz