stardollkowe nowinki
piątek, 11 czerwca 2010
Stało się
Byłam bardzo zaskoczona że odkąd prowadzę bloga mam tyle kasy.
Wreszcie było mnie stać i kupiłam Penthouse, teraz zbieram na umeblowanie go!
Pomożecie?
MÓJ STARBAZAR
Przy okazji zapełniłam prezent-omierz
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz