piątek, 11 czerwca 2010

Stało się

Byłam bardzo zaskoczona że odkąd prowadzę bloga mam tyle kasy.
Wreszcie było mnie stać i kupiłam Penthouse, teraz zbieram na umeblowanie go!
Pomożecie?
Przy okazji zapełniłam prezent-omierz

Brak komentarzy: