piątek, 11 czerwca 2010

Trudne ale postarajcie się

Nowy konkursik polega na tym żeby odgadnąć ile mam stardollarów
Postarajcie się do godz 20 można pisać komentarze następnie wybiorę osobę która dała odpowiedź najbliższej i otrzyma 15sd
Podpowiedź więcej niż 100sd
Podpowiedź mniej niż 500sd
Wygrywa Kama 12o
Poprawna odpowiedź to 215

10 komentarzy:

Anonimowy pisze...

25 sd ?? ale podaj do ilu sd ,bo to trudno zgadnąć ...

Zuza pisze...

192 sd?
A mozna zgadywać 2 razy?

Miss.Bou

kaczmysz pisze...

tak można

Zuza pisze...

Aha, to jeszcze raz :)

161 sd?

dunia_16 pisze...

149?



dunia_16

Kama_120 pisze...

200

a drugi raz to 180

Anonimowy pisze...

Ja się poprawiam ,bo jeszcze nie wiedziałam

253 sd

i ten drugi raz 165

Anonimowy pisze...

350 sd

czekoladka12366

Anonimowy pisze...

A drugi raz to 450 sd

czekoladka12366

MissNicol_2009 pisze...

122sd a druigi raz 383 sd

anka271