sobota, 19 czerwca 2010

Gratulacja dla szczęśliwej pary

Szwedzkie wesele! Wczoraj albo dziś odbędzie się ślub tych dwoje zakochanych, z tej okazji mamy ubierankę i naszyjnik w starplazie

Brak komentarzy: