stardollkowe nowinki
piątek, 18 czerwca 2010
KONKURS DLA SS
Ogłaszam konkurs o darmową bluzkę
Bluzka
Pytanie brzmi:U jakiego/jakiej projektantki/projektanta najczęściej coś kupuje na stardoll
Warianty
A)Keira-V
B)KUBAWIKI97
C)RAMZESIK205
EDIT:Wygrywa
Korka7
3 komentarze:
Zuza
pisze...
Nie mam pojęcia, strzelę że
A_ Keira-V
18 czerwca 2010 20:08
Stardollowiczka ; D
pisze...
a) Keira-v
18 czerwca 2010 20:31
korka7
pisze...
b.
Korka7
18 czerwca 2010 20:43
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
3 komentarze:
Nie mam pojęcia, strzelę że
A_ Keira-V
a) Keira-v
b.
Korka7
Prześlij komentarz