W sprawie tego konkursu piszę te notkę
Konkurs nie odbędzie się kiedy nie zgłosi się co najmniej 5 osób
a chwilowo są dwie
Zgłoszenia przyjmuję do 26.06.2010
W komentarzu lub w prywatnej
(jeżeli nie masz mnie w znajomych w treści zaproszenia napisz "ja w sprawię konkursu"
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz