Dla większości pewnie tak ale dla mnie nie, bo muszę rozstać się z ukochaną klasą i zaaklimatyzować w nowej! Większość z was ma zakończenie dziś, lecz ja miałam wczoraj:
NAJPIERW kościół
NASTĘPNIE akademia w szkółce (do której już nie wrócę) :(
KOLEJNIE do klasy
PÓŹNIEJ robienie makijażu i ubieranie się na dyskę
A NA KONIEC pizza i szaleństwo na dyscę
dziękuję wam za wszystko
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz