stardollkowe nowinki
piątek, 25 czerwca 2010
DUŻO
Święto Szwecji Midsummer, jak co roku te same ubrania :(
Wyprzedaż w Starplazie
Nowy sklep, tylko przez Miesiąc (SONIA RYKIEL). Mi bardzo podobają się te kreatywne ubranka wam?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz