piątek, 25 czerwca 2010

DUŻO

Święto Szwecji Midsummer, jak co roku te same ubrania :(
Wyprzedaż w Starplazie
Nowy sklep, tylko przez Miesiąc (SONIA RYKIEL). Mi bardzo podobają się te kreatywne ubranka wam?

Brak komentarzy: