piątek, 25 czerwca 2010

MEGA MEGA

Postanowiłam zrobić konkurs w którym będzie można wygrać masę stardollarów, a ile to zależy od was! Więc konkurs polega na zaproszeniu jak największej ilości osób do obserwujących (tyle osób ile zaprosicie tyle wygracie stardollarów)
UWAGA WYGRYWA TYLKO OSOBA KTÓRA ZAPROSI NAJWIĘCEJ OSÓB

3 komentarze:

Kama_120 pisze...

zgłaszam się

Anonimowy pisze...

zgłaszam się

MissNicol_2009 pisze...

zg sie