stardollkowe nowinki
czwartek, 10 czerwca 2010
Nowe starości
Skacząc po spoilerach xD
Odnalazłam kilka kompletów męskich które nie tak dawno było można kupić w starplazie.
Pewnie będą to ubrania dla nowo logujących się! Co o tym myślicie ?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz