czwartek, 10 czerwca 2010

Nowe starości

Skacząc po spoilerach xD
Odnalazłam kilka kompletów męskich które nie tak dawno było można kupić w starplazie.
Pewnie będą to ubrania dla nowo logujących się! Co o tym myślicie ?

Brak komentarzy: