czwartek, 10 czerwca 2010

Wnętrze imprezy

Nowe wnętrze do imprez już wypróbowane!
Panuje tam ciepły klimat (wakacyjny), scenografia to odpoczynek nad basenem
Chcielibyście żebym zrobiła imprezkę nad basenem i was zaprosiła ?
Jeżeli tak to kiedy? Musicie ustalić wspólny termin
PS.Piszcie u mnie w księdze gości! Chętnie zapoznam nowych ludzi

Brak komentarzy: