piątek, 11 czerwca 2010

Piłkarskie rozgrywki

Nie jestem dobra w sporcie ani za bardzo nie znam się na nich! Ale do starplazy weszły ubranka,piłki związane z Mistrzostwami w Afryce
Czy zauważył ktoś flagę Polski ?

Brak komentarzy: