Nie widać na pierwszy rzut oka ale do starplazy weszło kilka letnich ubranek kolekcji Miss Sixty
Hmm ja kupię ok. 3 ubrań a jak będzie z wami?Kiedy chcielibyście nowy konkurs?
Przypominam osobą które wygrały w konkursie żeby do mnie się zgłosiły po nagrodę (Kaczmysz)
1 komentarz:
jak najszybciej ; )
Kama_120
Prześlij komentarz