czwartek, 10 czerwca 2010

Nowe ubranka

Nie widać na pierwszy rzut oka ale do starplazy weszło kilka letnich ubranek kolekcji Miss Sixty
Hmm ja kupię ok. 3 ubrań a jak będzie z wami?
Kiedy chcielibyście nowy konkurs?
Przypominam osobą które wygrały w konkursie żeby do mnie się zgłosiły po nagrodę (Kaczmysz)

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

jak najszybciej ; )

Kama_120