stardollkowe nowinki
niedziela, 6 czerwca 2010
Pierwszy konkursik
Trzeba odgadnąć tytuł i wykonawcę piosenki
Tam bez pośpiechu trafię do siebie Bo po co gdzie indziej iść - nie wiem Ze sobą w zgodzie Pierwsza jedyna Zdobęde swój ląd - wbije maszt! MOŻNA WYGRAĆ 10SD
EDIT:Malwina zgłoś się u mnie po nagrodę
1 komentarz:
Hopless.
pisze...
Ewa Farna - Tam gdzie nie ma dróg
Na sd: MissRaszel6
7 czerwca 2010 08:54
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
1 komentarz:
Ewa Farna - Tam gdzie nie ma dróg
Na sd: MissRaszel6
Prześlij komentarz