niedziela, 6 czerwca 2010

Pierwszy konkursik

Trzeba odgadnąć tytuł i wykonawcę piosenki Tam bez pośpiechu trafię do siebie Bo po co gdzie indziej iść - nie wiem Ze sobą w zgodzie Pierwsza jedyna Zdobęde swój ląd - wbije maszt! MOŻNA WYGRAĆ 10SD EDIT:Malwina zgłoś się u mnie po nagrodę

1 komentarz:

Hopless. pisze...

Ewa Farna - Tam gdzie nie ma dróg
Na sd: MissRaszel6