środa, 9 czerwca 2010

Spoilery

Nowe spoilery
Jak Myślicie czy to jakiś nowy sklep?
EDIT:Nowy sklep będzie się nazywał Diane Von Furstenberg.Żeczy można zobaczyć na:www.seenonstardoll.blogspot.com/2010/06/diane-von-furstenburg.html

4 komentarze:

nati2203 pisze...

Ja się miałam zgłosic po nagrode za odgadnięcie herbu Botswany

nati2203

kaczmysz pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
kaczmysz pisze...

nie jesteś ss to kupie ci prezent za 10 ale powiedz jaki

Anonimowy pisze...

żeczy XD chyba rzeczy ...